Studniówka 2017

4 lutego 2017 roku w restauracji Finezja uczniowie klasy trzeciej III Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Będzinie bawili się na balu studniówkowym. Zebranych gości przywitali tegoroczni trzecioklasiści – Kamila i Łukasz.

Po wspaniałej prezentacji poloneza dokonała oficjalnego otwarcia studniówki pani dyrektor Anna Wacławczyk, która życzyła wszystkim maturzystom powodzenia na maturze, połamania piór i odwagi w dalszym dorosłym życiu.
Przemowom nie było końca. Gdy wreszcie nadszedł czas na podziękowania skierowane do wychowawców i nauczycieli było wiele wzruszeń i emocji. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za trud, ciągłą pracę polegającą na kształtowaniu ich sumień.  Ale to jeszcze nie był koniec, to dopiero był początek wspólnej zabawy.