Polsko- węgierski projekt w Murzasichle 15.05.2017 – 22.05. 2017

Młodzież naszej szkoły, już po raz kolejny, miała przyjemność uczestniczyć w międzynarodowym projekcie  Erasmus + GIVE A POWER TO EMPOWER, poświęcony zagadnieniom przedsiębiorczości, rozwojowi personalnemu oraz kreatywności. Naszymi partnerami była młodzież z Węgier, która doskonale współgrała podczas warsztatów i zadań w grupach z młodzieżą z III LO.

Projekt był wspaniałą okazją do doskonalenia nie tylko umiejętności językowych, ale również do budowania wyjątkowych przyjaźni i wzmocnienia wiary we własne siły. Chcieć To Móc! – to właśnie przesłanie spakowaliśmy jako bagaż „ poprojektowy”.

Dziękujemy prowadzącemu warsztaty Wojtkowi, oraz organizatorom C.I.E. Silesiana – Piotrowi i Andrzejowi, za dobry i niezapomniany czas, za pozytywną energię i za tytułowy POWER…

Fotorelacja na facebooku.