Aktualności ze Szkoły

Halloween w III LO

Halloween w III LO Dnia 20 października 2017r. obchodzono święto Halloween w III LO im. C. K. Norwida w Będzinie. Być może to gęsta mgła trochę wcześniej przyciągnęła do III [...]

Czytaj więcej

Uczniowie Norwida na prelekcji w gmachu Sejmu Śląskiego.

Uczniowie Norwida na prelekcji w gmachu Sejmu Śląskiego. 20 września 2017r.  młodzież naszego liceum uczestniczyła w prelekcji zorganizowanej przez Delegaturę Krajowego Biura Wyborczego w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach. Wystąpienia prelegentów dotyczyły: [...]

Czytaj więcej

Próbny Alarm Przeciwpożarowy

Próbny Alarm Przeciwpożarowy        20.10.2017r. o godz. 11.20 odbył się w naszej szkole próbny alarm przeciwpożarowy. Klasy Ia, IIa, i IIIa na sygnał trzech długich dzwonków zareagowały prawidłowo i wraz [...]

Czytaj więcej

XIV Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

XIV Olimpiada Osób Niepełnosprawnych          30 września 2017 roku w Hali Sportowej w Będzinie – Łagiszy wolontariusze III LO im. C. K. Norwida uczestniczyli w Powiatowej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych „Integracja”. Rolą [...]

Czytaj więcej

SZYK, CZAR, UROK i DRESS CODE

SZYK, CZAR, UROK i DRESS CODE WARSZTATY STYLU w NORWIDZIE 4.10.2017 poprowadził Professional Style Consultant KAMIL SOBCZYK spotkanie miało charakter wykładu i wstępnych konsultacji , już niebawem zostaną przeprowadzone praktyczne [...]

Czytaj więcej

GALA BELFERKÓW 2017

GALA BELFERKÓW 2017 Tradycyjnie Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy w naszej szkole uroczystą akademią połączoną z Galą Belferków. Część oficjalna uroczystości objęła również ślubowanie uczniów klasy pierwszej. W uroczystości udział wzięli: Prezes [...]

Czytaj więcej

Accessibility
Zamknij
Dla gimnazjalistów