Nasz muzyczny diamencik – Marysia Klimczak💚

Nasz muzyczny diamencik – Marysia Klimczak💚

Z wielką przyjemnością i dumą przedstawicielki naszego liceum uczestniczyły w niezwykłym koncercie kolęd, w którym wystąpiła nasza uczennica Marysia Klimczak z klasy 4A. Talent muzyczny Marysi został przez jej rodziców dostrzeżony bardzo wcześnie, dzięki czemu chodziła 8 lat do Zespołu Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej i ukończyła 1. stopień gry na flecie poprzecznym w klasie pani mgr Agnieszki Pierzchały.

Marysia posiada nie tylko talent muzyczny; pięknie także maluje. Ta artystyczna dusza jest bardzo lubiana w naszym liceum, zawsze można liczyć na pomoc Marysi i w sprawach klasowych, i w pracy samorządu szkolnego. Jest filarem muzycznym zespołu wokalnego CKeN. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna, stawia sprawy innych ludzi nad swoje. To taki nasz diamencik.

Marysia zawsze bierze udział we wszystkich szkolnych przedsięwzięciach, wycieczkach, warsztatach. Pięknie się rozwinęła w naszej szkole.

Marysiu, jesteśmy z Ciebie dumni, a Twoim Rodzicom gratulujemy takiej utalentowanej córki!

To właśnie Marysia:)