Wycieczka do Wrocławia naładowała nam baterie na jesień!Norwid2019-10-11T20:52:12+02:00 Wspaniała wycieczka, przepiękny Wrocław i doskonała:) kondycja uczniów (oraz nauczycieli) zapewniły norwidowi energię na krótkie jesienne dni!