Drodzy Maturzyści z 3 LO,

za Wami lata nauki w szkole, lata wspomnień, sukcesów i porażek, chwil radości i momentów zwątpienia. To wszystko Was ukształtowało i sprawiło, że jesteście dokładnie tam, gdzie powinniście być. Przed Wami pierwszy ważny egzamin - matura.

Życzymy Wam, abyście w tych dniach znaleźli w sobie spokój i odwagę. Abyście ufali w swoją wiedzę i w swoje, przez lata wypracowane, umiejętności, nawet wtedy, gdy pojawią się stres czy niepewność. Społeczność naszego ogólniaka mocno trzyma za Was kciuki.

Powodzenia — nie tylko na maturze, ale w całym życiu.