Muzyka klasyczna na Dzień Dziecka? Brzmi poważnie, ale to były czyste czary! Klasy 2B i 3D wybrały się na koncert, który udowodnił, że NOSPR potrafi zaskoczyć. Zamiast poważnej atmosfery, było mnóstwo śmiechu i zwariowanych dźwięków. W programie rządziły: bajkowy świat "Jasia i Małgosi", symfonia dziecięca, w której orkiestra użyła ptasich gwizdków, terkotek i dzwonków. A na zakończenie orkiestra wykonała znaną wszystkim melodię "Wlazł kotek na płotek" w ... odsłonie foxtrota. Taki Dzień Dziecka to my rozumiemy!