W dniu 24 kwietnia 2026r w auli III Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida odbyła się uroczysta akademia z okazji ukończenia nauki przez uczniów  klas czwartych. W wydarzeniu uczestniczyli: Pan Krzysztof Dudziński - wicestarosta Powiatu Będzińskiego, przedstawiciele uczelni wyższych, dyrektor szkoły, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie klas maturalnych  i młodszych roczników. Pan Wicestarosta, Pani Dyrektor i zaproszeni goście skierowali do maturzystów okolicznościowe przemówienie oraz wręczyli promesy na czelnie wyższe.  Najlepsi absolwenci otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy wszystkim uczniom z klas czwartych ukończenia szkoły i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych!