Biologia w terenie 🌿🔍 Klasa 2A  w zajęciach terenowych w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie rozpoznawali gatunki drzew i roślin zielnych, analizowali budowę roślin oraz obserwowali warstwy lasu i przystosowania roślin do środowiska. Nauka biologii poza szkolną ławką to najlepszy sposób na rozwijanie umiejętności obserwacji i pracy badawczej 🌱📚 Chcemy więcej!