26 maja uczniowie z klasy 3C - w ramach projektu - uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do Pszczyny. Program wyjazdu był bardzo ciekawy i pełen atrakcji. Zwiedziliśmy Muzeum Zamkowe, w którym mogliśmy podziwiać piękne wnętrza oraz poznać historię tego niezwykłego miejsca. Następnie udaliśmy się na spacer po malowniczym parku otaczającym zamek. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w ogrodach Kapias, które zachwyciły wszystkich bogactwem roślin i pięknymi kompozycjami kwiatowymi. Przez cały dzień dopisywała nam wspaniała, słoneczna pogoda, która sprzyjała dobrym humorom i wspólnemu spędzaniu czasu. Wyjazd był także okazją do integracji z seniorami. Wspólne rozmowy, spacery i zwiedzanie pozwoliły na budowanie międzypokoleniowych relacji oraz stworzyły bardzo miłą atmosferę.To był dzień pełen pozytywnych wrażeń, uśmiechu i niezapomnianych chwil.