W dniu 28 kwietnia 2026 r. uczniowie III LO im C. K. Norwida przystąpili do realizacji kolejnego punktu z projektu Bądź aktywny z kuratorem. Uczniowie walczyli o rekord szkoły w utrzymaniu deski - plank. Poszło nieźle, walka wyrównana, choć kondycja do poprawy:)  Zwyciężczynią została Maja, uczennica klasy 3B, która uzyskała czas 09:06:46. Gratulujemy!!!