W dniach 20 - 21 maja uczniowie z klasy 3C uczestniczyli w międzypokoleniowej wycieczce do Międzybrodzia🌞 Był spacer nad jezioro, kreatywne działania z wykorzystaniem teatru Kamishibai, zdobywanie góry Żar⛰️🌲Był wspólnie spędzony czas, integracja z seniorami i mnóstwo pozytywnej energii. Aż żal, że ten wspaniały projekt powoli zmierza ku końcowi... Ta wycieczka i wspólne chwile pozostaną w nas na długo!💚