Kochane DZIECI (młodsze, starsze i całkiem dorosłe) z 3 LO, dziś Wasze święto - Dzień Dziecka! Z tej wyjątkowej okazji życzymy Wam wielu powodów do uśmiechu, odwagi w realizowaniu marzeń, wytrwałości w dążeniu do celów oraz przyjaźni, które będą Was wspierać na każdym etapie życia. Niech każdy dzień przynosi Wam, Kochani, nowe inspiracje, sukcesy i niezapomniane chwile. Pielęgnujcie w sobie ciekawość świata i radość, która jest najpiękniejszą cechą dzieciństwa – niezależnie od wieku. Wasze dyrektorki, wychowawczynie, wychowawcy i nauczyciele