W słoneczne, piątkowe przedpołudnie uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami powrócili do jednego z najważniejszych utworów literatury polskiej, podejmującego tematykę Powstania Styczniowego, którego 160–lecie obchodzone jest w 2023 roku. Było nostalgicznie, wzruszająco i inspirująco…
Czytaliśmy „Nad Niemnem”!













































