NORWID gospodarzem Targów Edukacyjnych

Kolejny raz III Liceum Ogólnokształcące gościło gimnazjalistów Powiatu Będzińskiego na Targach Edukacyjnych.
W jednym miejscu i czasie uczniowie kończący naukę w gimnazjum i stający przed wyborem szkoły na kolejne lata edukacji mogli poznać ofertę szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Będzińskiego. Imprezę objął honorowym patronatem Starosta Będziński Arkadiusz Watoła, który zainaugurował to ważne oświatowe wydarzenie. Młodzieży towarzyszyli również – Wicestarosta Sebastian Szaleniec oraz Halina Mentel i Rafał Pietrzyk, członkowie Zarządu Powiatu Będzińskiego.

Stoiska poszczególnych placówek zawierały ulotki, broszury, foldery z informacjami o szkole, jej tradycj ach, profilach klas, zajęciach pozalekcyjnych, konkursach i imprezach. Źródłem informacji byli również przybyli na targi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, chętnie dzielący się doświadczeniami ze swoimi młodszymi kolegami.

III Liceum otwiera swe podwoje dla gimnazjalistów również 27 kwietnia i  zaprasza na Dzień Otwarty w Norwidzie a w kolejnym roku szkolnym do klas: geograficzno-językowej i humanistyczno-społecznej.