Zielona pracownia

Zielona pracownia

Z wielką radością i dumą przyjęliśmy wiadomość o wygranym konkursie pt. ZIELONA PRACOWNIA_PROJEKT’2017, który został zorganizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Spośród 123 szkół województwa śląskiego zgłoszonych do konkursu, nasze liceum znalazło się w czołówce laureatów i wygrało nagrodę finansową. Jury oceniło nadesłane prace, biorąc pod uwagę: pomysł na zagospodarowanie pracowni – wykorzystanie przestrzeni, funkcjonalność, estetykę, kreatywność, innowacyjność rozwiązań, różnorodność pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu oraz zasadność ich zakupu.
Autorkami kreatywnego projektu zatytułowanego Cztery żywioły i człowiek są pani dyrektor Anna Wacławczyk, pani Agata Abram – pedagog szkolny i pani Renata Piechowicz-Popczyk – nauczycielka geografii i  przedsiębiorczości. Jednak ostatecznymi beneficjentami będą uczniowie naszego liceum, którzy dzięki ciekawej, innowacyjnej realizacji projektu będą mogli zdobywać wiedzę w pracowni na miarę XXI wieku.
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy nad realizacją działań ujętych w nowatorskim pomyśle.

Komentarz (1)

  • Agata Pieczyrak

    Gratulacje i podziękowanie za pracę i trud włożony w ten projekt. Niech ta wygrana będzie powodem do zadowolenia, a przede wszystkim bodźcem do dalszego działania i realizacji kolejnych wyzwań.

    Z poważaniem
    Rada Rodziców

    24 kwietnia 2017 at 18:57

Komentarze są wyłączone


Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast