Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w NORWIDZIE

Ostatni dzień roku szkolnego 2016/2017 w III LO sprzyjał wspomnieniom wydarzeń z minionych dziesięciu miesięcy, podsumowaniom osiągnięć i sukcesów oraz był okazją, by wyróżnić i nagrodzić uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce i laureatów konkursów. Znaleźli się wśród nich – Sonia Michoń, Klaudia Malina, Adrian Kucharski, Monika Piasecka, Karolina Koprowska, Katarzyna Gwóźdź i inni.

Oprawę muzyczną zapewnił zespół pod kierunkiem Profesora Roberta Kocjana, a część artystyczną przygotowała klasa 1a, wprowadzając zebranych w radosny nastrój zbliżających się wakacji. Pierwszoklasiści przedstawili kabaretową scenkę z wywiadówki szkolnej, po czym „odtańczyli” początek wakacji.

Uroczystość zakończyła się życzeniami, by czas wakacji pozwolił wszystkim bezpiecznie zregenerować siły, znaleźć wytchnienie, zdobyć nowe doświadczenia i zgromadzić dobrą energię.