Klaudia Malina wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów województwa śląskiego

Klaudia Malina wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów województwa śląskiego

Klaudia Malina – uczennica klasy III A naszego liceum została stypendystką Prezesa Rady Ministrów województwa śląskiego. Klaudia uczestniczyła aktywnie w projekcie Erasmus+ Give a Power to Empower w Murzasichle. Uczennica udziela się w samorządzie szkolnym i klasowym, „Nocach Historycznych” organizowanych przez nasze liceum. Klaudia angażuje się chętnie jako wolontariusz w różne akcje organizowane na terenie powiatu będzińskiego, między innymi jako wolontariusz w Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych, wolontariusz w pochodzie z okazji Dnia Autyzmu.
Zaangażowanie uczennicy widoczne jest również podczas różnych uroczystości oraz imprez szkolnych, w których bierze czynny udział – jako konferansjer podczas prowadzenia akademii. Uczennica śpiewa w szkolnym chórze. W roku ubiegłym trenowała swoje zdolności językowe, biorąc udział w warsztatach kulturowo-językowych AIESEC.
Klaudia jest również bardzo pomocna wychowawcy przy organizacji Powiatowego Konkursu Językowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast