Zakończenie roku szkolnego

Dzisiaj, 22 czerwca 2018 roku miała miejsce, przygotowana przez naszą klasę, uroczysta akademia  zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Naszą akademię uświetnili swą obecnością goście: Burmistrz Wojkowic -p. Tomasz Szczerba, Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Będzinie – p. Renata Zmarzlińska –Kulik oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta- p. Roman Goczoł.

Dzięki ciekawej prezentacji, wspólnie mogliśmy powspominać minione 10 miesięcy i nagrodzić uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce.  Znaleźli się wśród nich miedzi innymi – Natalia Deńca, Sonia Michoń, Monika Piasecka oraz Aleksandra Kowalska.

Po części oficjalnej zaprezentowaliśmy skecze, dzięki którym, mogliśmy poczuć magię nadchodzących wakacji. Pierwsza scenka przeniosła nas nad  polskie morze. W drugim skeczu mogliśmy obejrzeć ciekawy wywiad z Polakami wracającymi znad morza.

Uczniowie otrzymali od nauczycieli a także gości, życzenia bezpiecznych i niezapomnianych wakacji.

Nicole Czenczek