Warsztaty językowe w ramach projektu Erasmus +

Warsztaty językowe w ramach projektu Erasmus +

W piątek 21.09.2018r. oraz w poniedziałek 24.09.2018r. mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole uczestników projektu Erasmus +. Odwiedziła nas grupa rówieśników z Czech, Węgier, Turcji oraz Polski.

W piątek uczestnicy projektu oraz uczniowie naszej szkoły spotkali się z dr Grzegorzem Krawcem z Biura Pełnomocnika Terenowego Rzecznika Praw Obywatelskich w Katowicach, który przedstawił nam zakres funkcjonowania tej instytucji oraz odpowiedział na nasze pytania dotyczące praw obywatelskich.

Poniedziałkowe warsztaty poprowadził Pan Antoni Machoń. Głównym tematem warsztatów było zagadnienie improwizacji teatralnych i roli teatru w propagowaniu idei tolerancji i solidarności. Misją projektu, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć, jest pomoc młodzieży w przełamaniu oporów w trakcie wystąpień publicznych oraz uwrażliwienie na problem braku tolerancji.

Warsztaty zostały zorganizowane przez Centrum Współpracy Europejskiej „Młodzi Europejczycy.”

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszej szkoły do udziału w warsztata ch!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast