Ó S M O K L A S I Ś C I i Rodzice ósmoklasistów!!!

Oferta NORWIDA dla absolwentów szkół podstawowych to duże wyzwanie. Po wielu godzinach dyskusji, doszliśmy do wniosku, że nie chcemy na Was eksperymentować, nie chcemy kusić i składać obietnic bez pokrycia. Szkoła jest po to, aby uczeń się w niej uczył. Ma ją skończyć i jak najlepiej zdać maturę. Choć dziś o tym nie myślicie, to właśnie dziś Wasza decyzja o wyborze rozszerzeń na wynik tej odległej matury wpłynie najbardziej. Oferta NORWIDA właśnie z tą dla Was odległą przyszłością się wiąże:  proponujemy Wam dwa najważniejsze profile, każdy z jednym, o b o w i ą z k o w y m na maturze przedmiotem: językiem polskim i matematyką. Pozostałe 2 rozszerzenia wybierzecie od 2. klasy  sami spośród proponowanych. Język polski zdaje się na maturze także u s t n i e, a więc wybór klasy ogólnej z rozszerzonym językiem polskim jest doskonałym rozwiązaniem dla tych uczniów, którzy nie tylko chcą rozwijać się humanistycznie, ale także solidnie przygotować się do tego egzaminu. Matematyka sprawia wszystkim (lub prawie wszystkim) różnej wagi trudności. Dlatego w klasie ogólnej z rozszerzoną matematyką niektórzy rozwiną swój talent, a niektórzy, krok po kroku, posiądą tajniki wiedzy matematycznej i umiejętności niezbędne do matury (i do życia). W naszym liceum 90% uczniów chodzi na dodatkowe zajęcia z matematyki i języka polskiego. DOŁĄCZ DO NAS! NORWID W NOWEJ ODSŁONIE CZEKA NA CIEBIE?