XXXII Ogólnopolski konkurs literacki „Twórczość ze szkolnej ławy” rozstrzygnięty

XXXII Ogólnopolski konkurs literacki „Twórczość ze szkolnej ławy” rozstrzygnięty

KATEGORIA: poezja, szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne

 

miejsce imię i nazwisko uczestnika nazwa szkoły, miejscowość opiekun
1. Kamila Hora SPS nr 1 SOSW Dąbrowa Górnicza  mgr Iwona Skubis
1. Martyna Kramarz I Społeczne Gimnazjum

w Katowicach

mgr Martyna Ciecieręga

 

2. Anna Mrugała SP 7 Czeladź dr Magadalena Zasada
2. Kacper Kiernowicz SP 10 Kalisz mgr Agnieszka Naskręcka
2. Agata Dudek SP 7 Dąbrowa Górnicza mgr Joanna Waszkiewicz
3. Zuzanna Brzezińska SP 3 Będzin mgr Monika Rejdych
3. Aleksandra Laskowska SP w Kobylnicy mgr Joanna Gasperowicz- Kucharska
wyróżnienie Wiktoria Wagner SP w Kobylnicy mgr Joanna Gasperowicz- Kucharska
wyróżnienie Bogna Przybyła SP  w Prabutach mgr Joanna Stefanowska
wyróżnienie Zuzanna Gut SP 2 Czeladź mgr Monika Guzik
wyróżnienie Martyna Sekuła SP w Kornowacu mgr Dagmara Niedziela
wyróżnienie Katarzyna Mokosa SP 11 Będzin mgr Alina Kipińska
wyróżnienie

 

Magdalena Winiarska SP 7 Czeladź mgr Artur Polak
wyróżnienie Maja Andrzejak SP 10 Kalisz mgr Agnieszka Naskręcka
wyróżnienie Klaudia Sobczyk SP 48 Częstochowa mgr Magdalena Kulesza
Wyróżnienie

 

Natalia Halama SP w Kornowacu mgr Dagmara Niedziela


KATEGORIA: poezja, szkoły ponadgimnazjalne

miejsce imię i nazwisko uczestnika nazwa szkoły, miejscowość opiekun
2. Arkady Ptak II Liceum Ogólnokształcące w Zawierciu  mgr Beata Niedźwiecka – Jakubek
2. Magdalena Pleban II Liceum Ogólnokształcące w Zawierciu mgr Beata Niedźwiecka – Jakubek
3. Jakub Święcicki Liceum Ogólnokształcące

w Wojkowicach

mgr Agnieszka Mańka
wyróżnienie Wiktoria Zarzycka II Liceum Ogólnokształcące w Zawierciu mgr Ewa Nosol

 


 

KATEGORIA:  proza, szkoły ponadgimnazjalne

miejsce imię i nazwisko uczestnika nazwa szkoły, miejscowość opiekun
1. Niocole Czenczek III LO im. Cypriana Kamila Norwida

w Będzinie

mgr Elżbieta Kaszyńska
2. Bartosz Pałęga II LO im. Heleny Malczewskiej

w Zawierciu

mgr Beata Niedźwiecka -Jakubek
3. Natalia Deńca III LO im. Cypriana Kamila Norwida

w Będzinie

mgr Elżbieta Kaszyńska
4. Karolina Koprowska III LO im. Cypriana Kamila Norwida

w Będzinie

mgr Elżbieta Kaszyńska
wyróżnienie Anna Kiljańska Technikum Architektury Krajobrazu

ZSOiT Wojkowice

mgr Ewa Koścień

 

KATEGORIA – proza, szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne

miejsce imię i nazwisko uczestnika nazwa szkoły, miejscowość opiekun
1. Mikołaj Dybich SP 9 Będzin mgr Iwona Skubis
1. Jacek Kulik SP 1 Siewierz mgr Agnieszka Łaszczyca
2. Jakub Bubel SP 48 Częstochowa mgr Beata            Brągoszewska-Całek 
3. Karolina Barczyk ZSP Wojkowice Kościelne mgr Katarzyna Reda
3. Bartosz Kimel SP 48 Częstochowa mgr Beata            Brągoszewska-Całek 
wyróżnienie Wiktoria Hucz Gimnazjum

w Boronowie 

mgr Anna Matysiakiewicz
wyróżnienie Paulina Jakubiec SP 7 Czeladź dr Magdalena Zasada
wyróżnienie Alicja Król  SP 1 Będzin

 

mgr Anna Nawrocka-Tworek
wyróżnienie Nadia Łakomska SP 2 Czeladź mgr Agnieszka Podsiedlik-Szałas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast