ZALOGUJ SIĘ U NAS! NORWID W NOWEJ ODSŁONIE CZEKA NA CIEBIE!

Cześć, właśnie o Tobie myślimy…

…o kimś takim jak Ty! O młodym człowieku, który już wie lub jeszcze nie wie, czego chce. Ma konkretne oczekiwania od życia i od szkoły. O kimś, kto stawia na jakość, niezależnie od tego, czy chodzi o słuchawki, deskę, szkołę, czy ciuchy.

Ty w “Norwidzie”, Ty i “Norwid”. Będzie Wam po drodze. A teraz dowiedz się,, dlaczego.

III Liceum Ogólnokształcące im C. K. Norwida w Będzinie to kameralna szkoła z tradycjami. Panuje u nas klimat życzliwości. Szanuje się indywidualność i oryginalność. Zapewniamy edukację pod kierunkiem ambitnych i otwartych nauczycieli – egzaminatorów OKE.  Wspieramy uczniów w osiągnięciu sukcesów na miarę ich możliwości. Kładziemy nacisk na rozwój predyspozycji i zainteresowań. Zapewnimy Ci przyjazną atmosferę, damy poczucie bezpieczeństwa. Nawiążesz  dobre relacje koleżeńskie. Dysponujemy dla Ciebie bardzo dobrą bazą dydaktyczną oraz doskonałym położeniem w centrum Będzina, umożliwiającym sprawny dojazd z miasta oraz okolicznych miejscowości.