Uczniowie klas 8.! Ta wiadomość jest dla Was!

Droga Ósmoklasistko, drogi Ósmoklasisto,

ponieważ z wiadomych przyczyn nie możemy być w Twojej szkole osobiście, prosimy, abyś zapoznała/zapoznał się z ofertą naszego liceum, klikając w zakładkę Strefa kandydata i otwierając link z Regulaminem rekrutacji na rok szkolny 2020/2021.

Nie zwabimy Cię nazwami klas i wyszukanymi profilami. Naszą siłą są klasy ogólnokształcące z rozszerzonym językiem polskim i z rozszerzoną matematyką. To te właśnie przedmioty będziesz zdawała/zdawał na maturze za 4 lata; to z tych przedmiotów masz być przygotowana/przygotowany najlepiej, jak to tylko możliwe. I nasze liceum to właśnie Ci zapewni.

U nas znajdziesz poziom i komfort. W naszym liceum pracują: pedagog, socjoterapeuta, surdopedagog i rehabilitant. Mamy gabinet terapeutyczny, w którym zostaniesz wysłuchana/wysłuchany; mamy salkę rehabilitacyjną; mamy nowoczesną pracownię informatyczną, wyposażoną w najnowsze komputery; pracownie: biologiczno – chemiczno – geograficzną, matematyczną, języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego wyposażone w nowoczesne tablice interaktywne i rzutniki.

Proponujemy Ci 3 języki obce: angielski, niemiecki i hiszpański.

Jak tylko zagrożenie koronawirusem minie, zaprosimy Cię na dzień otwarty!

A więc do zobaczenia! Na razie #zostańwdomu!