Złoty indeks Akademii WSB dla Natalii Deńcy!

Złoty indeks Akademii WSB dla naszej wspaniałej Natalii Deńcy!!! To najwyższa średnia wśród absolwentów III LO. Jesteśmy dumni. Życzymy Ci, Natalio, powodzenia na maturze. A potem zdobądź WSB. Trzymamy kciuki!

A oto kilka słów skierowanych do  młodzieży przez rektor Akademii  WSB prof. nadzw. dr Zdzisławę Dacko-Pikiewicz:

“Wszystkim tegorocznym maturzystom życzę wysokich osiągnięć w nauce, a także otwartości na świat i naukę. Mam nadzieję, że Wasze dojrzałe, pomaturalne życie wypełnią dobre, pozbawione uprzedzeń wybory. Bądźcie pełni twórczego niepokoju, poszukujący, ciekawi świata. Podejmując decyzję o swojej dalszej drodze edukacyjnej, uwzględnijcie najważniejsze dla was aspekty tj. solidne wykształcenie, które zagwarantuje Wam pracę zgodną z ambicjami i zainteresowaniami. Otwórzcie się na nowe znajomości, poznajcie inne kultury, rozwijajcie. Szczególnie cieszę się, że grono ambitnych, kreatywnych, otwartych na wyzwania maturzystów wyróżnionych “Złotych Indeksem WSB” , dołączy do studenckiej społeczności Wyższej Szkoły w Dąbrowie Górniczej”.

Film z gratulacjami dla Maturzystów od Rektor Akademii WSB – dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – POBIERZ FILM (kliknij w link) https://we.tl/t-unUTteMbhU