Nauczyciele z NORWIDA zapraszają uczniów klas 8.

Nauczyciele z NORWIDA zapraszają uczniów klas 8.

Drodzy Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych z powiatu będzińskiego i okolicznych miejscowości,

we wrześniu 2019 roku, wraz z Uczniami po szkole podstawowej, przyszedł do naszego liceum powiew świeżości. Fantastyczni młodzi ludzie, uśmiechnięci, zdolni, mądrzy, łakomi wiedzy, ciekawi świata, pomysłowi, otwarci i – co nas zachwyciło – od początku utożsamiający się z III LO. Od pierwszego dnia powtarzają nasze sztandarowe hasło: Chodzę, bo lubię! Z tymi słowami zbudowali w towarzystwie kolegów i koleżanek z innych klas najpiękniejszy plakat o szkole i o sobie. To zachęciło nauczycieli z naszego liceum, aby, idąc za przykładem uczniów, pokazać swoje twarze i odpowiedzieć na najprostsze pytanie pani dyrektor: dlaczego my, nauczyciele, chodzimy do Norwida i za co lubimy naszą szkołę, naszą trójkę. Poznajcie twarze kilku zaledwie nauczycieli III LO. Przedstawiamy się Wam, Uczniowie z klas ósmych, z wielką przyjemnością i czekamy na Was już od 15 czerwca. Zalogujcie się do Norwida. Ta szkoła uzależnia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast