INNE SZKOŁY MOGĄ NAM ZAZROŚCIĆ!

Inne szkoły albo mogą nam zazdrościć, albo po raz kolejny nas naśladować! Czy tradycyjnie, czy online, dzieje się         w naszym liceum bardzo, bardzo dużo. Tym razem prezentujemy w niezwykły sposób wydarzenia z języka niemieckiego. To mit, że na niemieckim nie może być ciekawie. U nas jest super. Pani profesor Dorota Maro bardzo się o to stara. Uczniowie, którzy wybrali język niemiecki, wyjeżdżają na warsztaty i do kina, biorą udział z sukcesami w konkursach, chętnie się angażują w dodatkowe projekty, jak przygotowanie animacji, którą właśnie tu, obok rewelacyjnych komiksów, prezentujemy. Filmik jest w języku polskim, aby wszyscy zrozumieli treść, ale powstał na języku niemieckim. Dziękujemy Pani profesor i naszym wspaniałym Uczniom:)

Komentarz (1)

• Anna Deńca

Pani Dorota Maro jest bardzo dobrym i zaangażowanym nauczycielem. Poświęciła dużo czasu podczas trwania roku szkolnego, jak i już po jego zakończeniu dla klas III, na przygotowanie mojej córki do matury. Nie było łatwo, bo zajęcia od pewnego czasu odbywały się on-line, ale zawsze można było liczyć na jej pomoc i wsparcie, za co serdecznie dziękujemy!

21 czerwca 2020 at 11:34

Komentarze są wyłączone