Już wakacje!

Już wakacje!

Drodzy Uczniowie 3 LO, Drodzy Nauczyciele,

za nami kolejny rok wytężonej pracy; rok obfitujący w znakomite uczniowskie sukcesy, projekty, spotkania. Rok nauki online, którą w sumie polubiliśmy. I właśnie po dziesięciu miesiącach wspólnej pracy nadszedł wyczekiwany przez nas wszystkich czas wakacji. Czas odpoczynku od komputerów, laptopów, podręczników, zeszytów, a od czerwca od ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. 

Na ten wakacyjny czas życzę Wam, Uczniowie, udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzę, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Wam, moi wyjątkowi Nauczyciele, przede wszystkim serdecznie dziękuję za miniony rok szkolny. Za czas pozalekcyjny, który poświęcaliście naszym uczniom, dzięki czemu cieszymy się niemalże stuprocentową obecnością uczniów na lekcjach zdalnych. A to ogromny sukces właśnie nauczycieli. Dziękuję za każdą aktywność, za obecność na konsultacjach z maturzystami, za dyspozycyjność, za ogromną ilość szkoleń, które Państwo odbyliście w ramach swoich kompetencji zawodowych. Dziękuję za optymizm, pomoc i uśmiech. Dziękuję za to, że każdym swoim słowem i czynem dajecie dowód, że lubicie 3 LO, naszych uczniów i swoją pracę. Życzę Państwu dużo słońca, pogodnego nieba, ciekawych podróży, zajmującej lektury, nadrobienia seriali i odpoczynku. Wróćcie zdrowi i gotowi na nowe wyzwania.

Dziękuję Wszystkim za cały rok szkolny 2020/2021.

Anna Wacławczyk, dyrektor 3 LO