Pierwszoklasiści ślubowali

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych w 3 LO związane jest z akademią z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pandemia i obostrzenia uniemożliwiły spotkanie całej społeczności szkolnej, tak więc nasi uczniowie z klas pierwszych ślubowali w obecności Pana Wicestarosty – Dariusza Waluszczyka, który życzył wszystkim pierwszoklasistom sukcesów w nauce, wytrwałości, zapału oraz zaangażowania w realizację obranych celów, a także w obecności Pani Dyrektor Anny Wacławczyk i swoich Wychowawczyń. Nowi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, zachowywać godną postawę moralną i obywatelską oraz systematycznie dążyć do rozwoju swojej osobowości.