XX Powiatowy Konkurs Języków Obcych rozstrzygnięty!

XX Powiatowy Konkurs Języków Obcych rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w jubileuszowej, XX. edycji Powiatowego Konkursu Języków Obcych oraz Nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Będziński – Pan Sebastian Szaleniec.

Laureaci XX Powiatowego Konkursu Języków Obcych:

JĘZYK ANGIELSKI – szkoły podstawowe

I miejsce – Julia Flak – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbiu

II miejsce – Magdalena Biały – Szkoła Podstawowa nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi

III miejsce – Tomasz Wiśniewski – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przeczycach

JĘZYK NIEMIECKI – szkoły podstawowe

I miejsce – Dominik Lis – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie

II miejsce – Natalie Panyło – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Czeladzi

III miejsce – Radosław Pustuł – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisławy Łakomik w Czeladzi

JĘZYK ANGIELSKI – szkoły ponapodstawowe

I miejsce – Sławomir Adamczyk – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie

II miejsce – Natalia Ruśniak – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie

III miejsce – Anita Cieślik – I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Będzinie

JĘZYK NIEMIECKI – szkoły ponadpodstawowe

I miejsce – Kinga Krasucka – ZSOiT w Wojkowicach Technikum Architektury Krajobrazu

im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Wojkowicach

II miejsce – Natalia Wach – ZSOiT w Wojkowicach Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Wojkowicach

III miejsce – Dawid Dryja – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie

JĘZYK ROSYJSKI – szkoły podstawowe/szkoły ponadpodstawowe

I miejsce – Daria Chernetska – III Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Będzinie

II miejsce – Agnieszka Pieńkos – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie

JĘZYK HISZPAŃSKI – szkoły podstawowe/szkoły ponadpostawowe

I miejsce – Adrianna Wacławczyk – III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Będzinie

II miejsce – Oliwia Majerczak – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie

Gratulujemy Zwycięzcom!🏆

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 21 kwietnia 2022 o godz. 12:00 w auli 3 LO.


Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast