Witajcie wakacje, żegnaj roku szkolny 2021/2022

Witajcie wakacje, żegnaj roku szkolny 2021/2022

Ale szybko minął rok szkolny! Już za chwilę upragnione wakacje. Jeszcze tylko świadectwa, nagrody i otworzy się perspektywa dwumiesięcznego odpoczynku.

Oficjalnie rok szkolny w 3 LO kończymy w szkolnej auli. Uroczystość, którą przygotowali uczniowie z klasy 1A, zaszczycili Goście: w imieniu Starosty Powiatu Będzińskiego Sebastiana Szaleńca – Pan Adam Szydłowski, członek Zarządu Powiatu Będzińskiego, radny Rady Powiatu Będzińskiego i w imieniu Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego – Pani Kinga Wesołowska – Bodzek, naczelnik Wydziału Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych. Oboje Państwo przekazali na ręce Pani Dyrektor 3 LO gratulacje i życzenia.

Miłym akcentem było wręczenie naszym uczniom świadectw z wyróżnieniem, nagród oraz nagród i dyplomów za sukcesy w konkursach ogólnopolskich i szkolnych.

Szczególne podziękowanie Dyrektor Anna Wacławczyk złożyła Pani Joannie Zielińskiej – przewodniczącej Rady Rodziców za pozyskanie na rzecz naszej szkoły dofinansowania dwóch ważnych projektów.


Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast