Nawet deszcz nie przeszkodził naszym uczniom w integracji ![]()
Klasy 1A, 1B, 1C i 2B wędrowały zielonym szlakiem po Beskidzie Śląskim ![]()
![]()
![]()
. Zmierzając ku Przełęczy Karkoszczonka, uczestnicy wycieczki mijali po drodze Przełęcz Kawiorek i Klimczok, czyli najwyższy szczyt tej części Beskidu ![]()
![]()
. Po wędrówce z kapryśną pogodą w tle, w Chacie Wuja Toma czekało ognisko i wspólne biesiadowanie ![]()
. To było fantastyczne zwieńczenie długiego dnia.











