Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas przygotowań. Bywa nerwowo... Aby rozładować napięcia przedświąteczne i miło spędzić czas, wybraliśmy się całą szkołą na genialny spektakl "Nerwica natręctw" w Teatrze KOREZ w Katowicach.
Tak widzieli to uczniowie z "Norwida":
Super był![]()
Natalia
Wspaniały
Zofia
Sztuka była fantastyczna ![]()

Zosia
bardzo oryginalny
Natalia
Czekamy na więcej takich oryginalnych wyjazdów

Małgorzata
Ja się aż popłakałam ze śmiechu

Zofia odpowiedział(a) Natalia
Czekamy na więcej takich oryginalnych wyjazdów
I niezwykłych
Wysłano

Szymon
mi sie bardzo podobal![]()
![]()
![]()

