NORWID PROFILAKTYCZNIE

W dniu 16 lutego 2023 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne dla uczniów ze szkół podstawowych oraz ich nauczycieli i wychowawców. Warsztaty prowadzili zewnętrzni edukatorzy, którzy na co dzień specjalizują się w tematyce, którą prezentowali naszym Gościom.

Dla uczniów były to warsztaty: „CYBERPRZEMOC – czytam, oceniam, reaguję” oraz “Dopalacze, moda XXI wieku – ty a substancje psychoaktywne”, a dla nauczycieli i wychowawców: „Blaski i cienie okresu dojrzewania, czyli jak zrozumieć nastolatka?”

Młodzież z klas ósmych mogła także poznać naszą szkołę i nasze profile na nowy rok szkolny. Na deser była wspólna zabawa w sali gimnastycznej. Dziękujemy za przybycie i cudowną atmosferę!