…i tak się trudno rozstać… z Uczniami klasy 4A

…i tak się trudno rozstać… z Uczniami klasy 4A

“Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.”  Te optymistyczne słowa Eleanor Roosevelt dedykujemy naszym Uczniom z klasy 4A, dla których dziś po raz ostatni zabrzmiał szkolny dzwonek. Wzruszenie, żal, smutek, ciekawość, ulga, radość – takie emocje najczęściej wymieniali tegoroczni Maturzyści. Ta wyjątkowa klasa zostawia naszej szkolnej społeczności piękne wspomnienia. Tworzyły ten zespół talenty humanistyczne, matematyczne, językowe, plastyczne, muzyczne. Ciekawość świata, kultury, nowych doznań, rozmów i spotkań rozwijały Uczniów z klasy 4A równie aktywnie jak ich ulubione przedmioty szkolne. Piękną uroczystość pożegnania przygotowała klasa 3A, a wzruszające przemówienie Pani dyrektor Anny Wacławczyk uświadomiły wszystkim, że to naprawdę koniec szkolnej przygody!

W imieniu Starosty Powiatu Będzińskiego Pana Sebastiana Szaleńca życzenia naszym Maturzystom złożył Pan Adam Szydłowski – Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego.