Wyjątkowe 2 DNI DZIECKA w naszym LO

W SUMIE TO U NAS CODZIENNIE JEST DZIEŃ DZIECKA! Uczeń, uczniowie, z uczniem, dla ucznia, czyli… dziecka. To dlatego nasi uczniowie (nasze dzieci) są uśmiechnięci, lubią szkołę i swoich nauczycieli. W ramach jeszcze ściślejszej integracji, no i z okazji Dnia Dziecka, już wczoraj wszystkie klasy były ze swoimi wychowawcami na różnych seansach filmowych w różnych kinach, w różnych miejscowościach.

Dziś – 1 czerwca – przeżywaliśmy szalony dzień sportu. Pod kierunkiem Pani profesor Agaty Świder wszystkie klasy przygotowały pakiety fantastycznych aktywności, w których uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele:) Była też siatkówka, była zabawa w “zbijaka”, był dance box, a na zakończenie kto chciał, to z rozmachem zatańczył na boisku szkolnym belgijkę, niemal nasz “szkolny” taniec:):) W ogóle jesteśmy roztańczoną szkołą, a dzisiaj pokazaliśmy, jak pięknie i wspólnie potrafimy się bawić.

NORWID – TO JEST TO!