GALILEO – znamy wyniki naszych uczniów

GALILEO – znamy wyniki naszych uczniów

Z dumą i radością ogłaszamy: nasi uczniowie wśród ogólnopolskiej elity laureatów i zdobywców wyróżnień w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych Galileo, których organizatorem jest Centrum Edukacji Szkolnej.

Niekwestionowaną rekordzistką jest Julia Świadek – uczennica klasy 3A, która została laureatką 3. miejsca z chemii i 9. miejsca z języka polskiego oraz zdobywczynią aż 4 wyróżnień z: biologii, historii, matematyki i języka angielskiego!!! GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE

Laureatem 4. miejsca z języka angielskiego został nasz maturzysta z klasy 4A – Igor Sosiński!

A to wyróżnienia:

z języka angielskiego w pierwszej dwudziestce w Polsce są: Klaudia Byczek, Jakub Gibek, Maciej Mazurek, Marcin Korzeniowski, Kacper Ziółkowski, Milena Musiałek  

z języka polskiego w pierwszej dwudziestce w Polsce są: Aleksandra Starzykowska i Marta Małecka 

Gratulacje, jesteśmy z Was dumni!