PomóżMY naszemu Profesorowi Józefowi Soi

LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ I MOCNO WIERZYMY W TO, ŻE TEN ŚWIAT NIE ZGINIE DZIĘKI NIM!

Pan Profesor Józef Soja

24 czerwca 2023 r. o godz. 18.00 w Hali Widowiskowej ARENA w Będzinie odbędzie się koncert charytatywny dla Józefa Soi, fantastycznego Profesora geografii, który dzisiaj potrzebuje naszego wsparcia w walce z wyniszczającą chorobą. Prosimy o udział w koncercie, wsparcie i zawiadomienie wszystkich związanych z III LO im. Szolca/Norwida w Będzinie. https://dobropowraca.pl/podopieczny/jozef-soja/

Razem możemy zdziałać cuda ?❤️

(Za: FB Wydarzenie Agnieszki Sularz)

Kim jest Pan Józef Soja? To nasz wybitny, uwielbiany przez uczniów nauczyciel geografii. W swojej pracy nauczyciela 3 LO kierował się dobrem ucznia. Darzył szacunkiem i tym samym uczniowie mu odpłacali. Świetny organizator, zarażał uczniów sięganiem po więcej i dalej. Jako pierwszy nauczyciel w powiecie zorganizował fantastyczną wielodniową zagraniczną wycieczkę i to do Norwegii. Super Kolega, z którym współpraca zawsze była na najwyższym poziomie. A do tego uśmiechnięty, dowcipny i pozytywny.

Dzięki profesjonalizmowi, ogromnej wiedzy i fantastycznej umiejętności współpracy z ludźmi, kilkanaście lat temu awansował i został nieocenionym pracownikiem OKE w Jaworznie.

ABSOLWENCI, UCZNIOWIE, RODZICE!

ZORGANIZUJMY SIE I POMÓŻMY. 24 czerwca 2023 spotkajmy się o 18.00 w Arenie w Będzinie.