Zebrania z rodzicami o tym, jak wspierać nastolatków z pokolenia „Z”?

Witamy Rodziców uczniów z 3 LO!
Za nami pierwsze zebrania z Rodzicami uczniów: klas pierwszych 7 września, klas drugich, trzecich i czwartej 12 września. Jak co roku, na początku spotkania, Pani Dyrektor Anna Wacławczyk zainaugurowała nowy rok szkolny także dla rodziców. Tym razem był to ciekawy i ważny wykład na temat: „Jak wspierać nastolatków z pokolenia „Z”? Prowadząca panel psycholożka – Pani Magdalena Lipiak – skupiła się na mocnych i słabych stronach, specyfice funkcjonowania, zmianach w sposobie uczenia się, spędzania wolnego czasu i korzystania  z multimediów przez nastolatków.

Dziękujemy za udział w wykładzie. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie początkiem owocnej współpracy. Liczymy na dalszą pomoc i wsparcie Rodziców uczniów klas starszych i z radością zapraszamy do współpracy naszych “nowych” Rodziców uczniów z klas pierwszych.