Ścieżką teatralnej pasji… Wiktor Wysocki z klasy 2A

Z wielką radością pragniemy podzielić się wiadomością o udziale naszego ucznia, Wiktora Wysockiego, w VIII edycji Koła Naukowego Młodych Aktorów działającego przy Teatrze Śląskim w Katowicach.

Zaangażowanie i talent Wiktora można było podziwiać  w spektaklu “Noro moja, serce moje”, który miał swoją premierę 25 września br. na deskach teatru Wyspiańskiego w Malarni. Inicjatywa Koła Naukowego Młodych Aktorów stanowi wspaniałą formę promowania młodych talentów i ich pasji aktorskiej.

Życzymy Wiktorowi  dalszych sukcesów na scenie teatru oraz inspirującej kontynuacji pasji aktorskiej. Trzymamy kciuki za jego przyszłe występy i artystyczną karierę.

A teraz niespodzianka! Wiktora i wszystkich zainteresowanych Uczniów z naszego liceum zapraszamy już 23 października 2023 r. na wyjątkowe spotkanie z naszym Absolwentem, który od kilku lat robi karierę aktorską w Warszawie, grając u boku najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów!