Muzyka i taniec w walce z hejtem –  “Usłyszcie Nas”

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, dzieląc się informacją o wyjątkowym wydarzeniu, które – jak informowaliśmy we wcześniejszym wpisie – miało miejsce 30 października w Kopalni Kultury w Czeladzi. Nasi pełni pasji uczniowie, Wiktor Wysocki i Maja Zgłobicka z klasy 2A,  pełniąc rolę reżyserów spektaklu “Usłyszcie Nas,” przeprowadzili nas i zgromadzoną widownię  przez fascynujący świat tańca hip-hop i muzyki, by poruszyć jedno z najpilniejszych problemów dzisiejszej młodzieży – hejtu w sieci.

Spektakl prezentuje zarówno historie ofiar, jak i tych, którzy sprawiają, że hejt staje się rzeczywistością wirtualną. Elementy hip-hopu, wplecione w fabułę, stworzyły niesamowite widowisko, które przemawia zarówno do emocji, jak i rozumu. “Usłyszcie Nas” przypomina o szerokim zasięgu problemu cyberprzemocy i zachęca do szacunku, empatii i zrozumienia w świecie online.

To nie tylko spektakl, to także ważny głos w sprawie, która wszystkich dotyka. Wspierajmy naszych utalentowanych uczniów i dołączmy do walki z hejtem! Każdy z nas może być superbohaterem!

MAJA, WIKTOR, jeszcze raz wielkie gratulacje! Społeczność 3 LO jest z Was dumna!