Prelekcja i warsztaty z dietetyczką w klasie 3A

W ramach godzin wychowawczych uczniowie z klasy 3A spotkali się z profesjonalną dietetyczką mgr Donatą Krawczyk. Była prelekcja i warsztaty. Były smaczne i zdrowe przepisy. Pani dietetyczka wyjaśniała, co, dlaczego i jak jeść, aby być zdrowym. Coraz więcej uczniów myśli, że jak się mało je; że jak się nie je śniadania; że wystarczy odstawić mięso lub produkty przetworzone, to będzie super figura, super zdrowie, super radość i chęć do życia. To spotkanie z Panią mgr Donatą Krawczyk – dietetyczką kliniczną, posiadającą duże doświadczenie w pracy z dorosłymi pacjentami oraz dziećmi, uświadomiło uczniom z 3A, że tak to nie działa! Już wkrótce inne klasy z naszego ogólniaka się o tym przekonają na swoich godzinach wychowawczych.

Uczniowie z klasy 3A serdecznie dziękują Pani Donacie Krawczyk za wspólnie spędzony czas!

Zdjęcia: Donata Krawczyk, paletadiet.pl