JUŻ 1 LUTEGO SZTUCZNA INTELIGENCJA ZAWITA DO NASZEGO LO

JUŻ 1 LUTEGO SZTUCZNA INTELIGENCJA ZAWITA DO NASZEGO LO

Jeśli interesujesz się sztuczną inteligencją ??albo ciekawi Cię, jak dalej będzie się rozwijała ? zapraszamy do udziału w zajęciach warsztatowo-wykładowych, które odbędą się na terenie naszej szkoły w czwartek 1 lutego 2024 r. w godz. 10:00-12:00 w ramach ???????? ????????? ????????????. Tematem spotkania będzie „Programowanie przyszłości: Sztuczna inteligencja w świecie nowych technologii” ? Tydzień Sztucznej Inteligencji to ponad 2️⃣5️⃣ wydarzeń, które będą odbywać się przez 7️⃣ dni w tygodniu w 5️⃣ miastach naszego województwa. ? Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu Tydzień sztucznej inteligencji w Mieście Nauki oraz na stronie #UEKatowice ??https://www.ue.katowice.pl/uczelnia/aktualnosci/article/tydzien-sztucznej-inteligencji-w-miescie-nauki.html

Kuratorem Tygodnia Sztucznej Inteligencji jest dr hab. Jan Kozak, prof. UE, kierownik Katedry Uczenia Maszynowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Przyłącz się do nas i odkryj, jak sztuczna inteligencja kształtuje nasz świat. ?? ZAPRASZAMY!

Zaproszenie kierujemy także do naszych Rodziców, naszych Absolwentów oraz Uczniów szkół podstawowych, a także wszystkich zainteresowanych!