OTWARCIE SEZONU WIOSENNEGO W ZAWODACH SPORTOWYCH I NOWEGO KOMPLEKSU BOISK U NASZYCH SĄSIADÓW – w CKZiU

Wiosna, wiosna, wiosna, ach, to ty… Wraz z początkiem wiosny odbyły się pierwsze zawody lekkoatletyczne w Będzinie z okazji otwarcia nowego boiska i kompleksu LA w CKZiU. Nasi uczniowie, po zimowym śnie, podjęli rywalizację na 100m, 200m, 800m, 1400 oraz w sztafecie 4x200m. Odważnie stanęliśmy do zawodów w pchnięciu kulą oraz w skoku w dal. Tym razem było bez sukcesów, ale z ogromną wolą walki i w atmosferze zdrowej rywalizacji naszych dzielnych uczniów i uczennic 😊 Nasi nauczyciele wychowania fizycznego: pani prof. Agata Świder i pan prof. Jarosław Zdybel na pewno docenią starania szkolnej drużyny!