3 LO “NORWID” – 1. miejsce w Będzinie w rankingu liceów wg portalu WASZAEDUKACJA.PL

Prezentujemy poniżej fragment maila, który otrzymaliśmy. DZIĘKUJEMY! Mamy wspaniałych, zaangażowanych nauczycieli i bardzo zdolnych uczniów. Tylko tyle!!!

PAŃSTWA PLACÓWKA ZAJĘŁA 1. MIEJSCE W MIEŚCIE!

“Tegoroczna edycja rankingu, jak zawsze, została podzielona na część ogólnopolską oraz zestawienia dla osiemnastu miast wojewódzkich. Analiza obejmuje 3 477 SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH, które spełniają restrykcyjne kryteria regulaminu, a jej celem jest przeprowadzenie najbardziej wszechstronnej i rzetelnej oceny poziomu edukacji oferowanej przez licea i technika w Polsce. W ramach rankingu prezentujemy wyniki, dzięki którym uczniowie i ich rodzice mogą dokładnie porównać różne placówki i wybrać tę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i celom edukacyjnym.”

PAŃSTWA PLACÓWKA ZAJĘŁA 1. MIEJSCE W MIEŚCIE!

MADRYT MADRYT MADRYT MADRYT MADRYT MADRYT

LONDYN LONDYN LONDYN LONDYN LONDYN LONDYN

WIEDEŃ WIEDEŃ WIEDEŃ WIEDEŃ WIEDEŃ WIEDEŃ

PRAGA PRAGA PRAGA PRAGA PRAGA PRAGA PRAGA

LEKCJE POZA SZKOŁĄ

WYJŚCIA

AKCJE ŚRODOWISKOWE

NASZE SZKOLNE TRADYCJE I WSPÓLNE ZABAWY

I JESZCZE WIĘCEJ!

PRZYJDŹ – ZOBACZ – ZOSTAŃ!

KOCHAMY 3 LO KOCHAMY 3 LO KOCHAMY 3 LO