Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej w dniach🗓️29 września – 3 października 2025 roku.
W naszej szkole dołączamy do ogólnopolskiej inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej. To ważny czas, w którym mówimy głośno NIE przemocy, hejtowi i wykluczeniu.✋
✨ Pamiętajmy: każdy z nas ma wpływ na to, by nasza szkoła była miejscem bezpiecznym, wolnym od hejtu i pełnym empatii.
Razem twórzmy szkołę, w której panuje życzliwość i wzajemny szacunek. 💙