17 października w naszym liceum odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych. 🎓 To wyjątkowy dzień pełen emocji, wdzięczności i wzruszeń — czas podziękowań dla nauczycieli oraz radości z powitania nowych licealistów w naszej szkolnej społeczności. 💙
Wyjątkowym gościem uroczystości był Starosta Będziński, Pan Sebastian Szaleniec, który skierował do uczniów i nauczycieli ciepłe słowa i życzenia dalszych sukcesów. 🌹
Gratulujemy pierwszoklasistom i życzymy Wam wielu inspirujących chwil w III LO w Będzinie! 💫