Wyjątkowym gościem uroczystości był Starosta Będziński, Pan Sebastian Szaleniec, który skierował do uczniów i nauczycieli ciepłe słowa i życzenia dalszych sukcesów. 
Gratulujemy pierwszoklasistom i życzymy Wam wielu inspirujących chwil w III LO w Będzinie! 



















