29 października maturzyści naszej szkoły wzięli udział w inspirujących warsztatach psychologicznych w Akademii Śląskiej w Katowicach.
Tematy spotkań: 🧠 „Wzmacnianie odporności psychicznej” 🌱 „Otwieranie umysłów – jak lepiej wykorzystać swój potencjał rozwojowy”.
Była to doskonała okazja, by nie tylko poszerzyć wiedzę, ale też spojrzeć w głąb siebie i odkryć własne możliwości. 💪✨
Dziękujemy Akademii Śląskiej za inspirujące zajęcia i ciepłe przyjęcie! 🙌