29 października maturzyści naszej szkoły wzięli udział w inspirujących warsztatach psychologicznych w Akademii Śląskiej w Katowicach. Tematy spotkań:
🧠 „Wzmacnianie odporności psychicznej”
🌱 „Otwieranie umysłów – jak lepiej wykorzystać swój potencjał rozwojowy”. Była to doskonała okazja, by nie tylko poszerzyć wiedzę, ale też spojrzeć w głąb siebie i odkryć własne możliwości. 💪✨ Dziękujemy Akademii Śląskiej za inspirujące zajęcia i ciepłe przyjęcie! 🙌