W Planetarium Śląskim uczniowie za każdym razem odkrywają nowe obszary wiedzy i poznania. Tym razem brali czynny udział w warsztatach z geofizyki. Jest to interaktywna ekspozycja, na której są prezentowane zjawiska związane z sejsmologią i meteorologią. Przeżycia były duże, a symulowane trzęsienie ziemi czy pokazy piorunów w klatce Faradaya, zapadną na długo w pamięci uczniów. ⚡️💙