26 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z uczestnikami wymiany polsko-hiszpańskiej wybrali się na wycieczkę do Krakowa.Dzień rozpoczęliśmy od słodkich warsztatów czekoladowych w Krakowskiej Manufakturze Czekolady, następnie zwiedziliśmy Wawel, a na zakończenie spacerowaliśmy po Krakowskim Rynku. To był dzień pełen wrażeń, nowych doświadczeń i świetnej atmosfery! 💙Dziękujemy wszystkim za aktywny i smaczny udział!